Grid CTA for Layout Builder (3.1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: About
ku: دەربارە
