Grid CTA for Layout Builder (3.1.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Items
nn: Element
