Grid CTA for Layout Builder (3.1.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Heading
oc: Entèsta

en: Items
oc: Elements

en: Media
oc: Mèdia

en: Browser
oc: Navigador

en: About
oc: A prepaus
