Grid CTA for Layout Builder (3.1.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Media
el: Μέσα

en: Browser
el: Περιηγητής

en: About
el: Περί
