Grid CTA for Layout Builder (3.1.3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Icon
ja: アイコン

en: Heading
ja: 見出し1

en: Items
ja: アイテム

en: Media
ja: メディア

en: Browser
ja: ブラウザー

en: About
ja: アバウト

en: One column
ja: 1カラム
