Grid CTA for Layout Builder (3.1.3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Icon
pl: Ikona

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Items
pl: Elementy

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: About
pl: O stronie

en: One column
pl: Jedna kolumna
