Grid CTA for Layout Builder (3.1.3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Icon
tr: Simge

en: Heading
tr: Başlık

en: Items
tr: Öğeler

en: Media
tr: Medya

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: About
tr: Hakkında
