Grid CTA for Layout Builder (4.0.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Icon
hu: Ikon

en: Heading
hu: Címsor

en: Items
hu: Tételek

en: Media
hu: Média

en: About
hu: Leírás

en: Two columns
hu: Két oszlop

en: One column
hu: Egy oszlop

en: Three columns
hu: Három oszlop
