Grid CTA for Layout Builder (4.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Heading
km: ក្បាល

en: Items
km: ធាតុ

en: Media
km: មេឌៀ

en: About
km: អំពី
