Grid CTA for Layout Builder (4.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Image
pt: Imagem

en: Icon
pt: Ícone

en: Heading
pt: Cabeçalho

en: Items
pt: Itens

en: Media
pt: Mídia

en: About
pt: Sobre

en: One column
pt: Uma coluna
