Grid CTA for Layout Builder (4.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: About
bn: সম্পর্কে
