Grid CTA for Layout Builder (4.0.0) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Description
ms: Huraian

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Icon
ms: Ikon

en: Heading
ms: Tajuk kepala

en: Items
ms: Item-item

en: About
ms: Perihal
