Grid CTA for Layout Builder (4.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Items
ps: توکي

en: Media
ps: رسنۍ

en: About
ps: په اړه
