Grid CTA for Layout Builder (4.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Items
ro: Articole

en: About
ro: Despre
