Hero Section for Layout Builder (1.0.11) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Browser
ast: Restolador
