Banner for Layout Builder (1.0.15) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Heading
tr: Başlık

en: Media
tr: Medya

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: Select media
tr: Medya seç
