Hero Section for Layout Builder (1.0.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Image
be: Малюнак

en: Media
be: Мультымедыя

en: Browser
be: Браўзер
