Hero Section for Layout Builder (1.0.3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Image
ca: Imatge

en: Media
ca: Multimèdia

en: Browser
ca: Navegador

en: Video
ca: Vídeo

en: Select media
ca: Selecciona mèdia
