Hero Section for Layout Builder (1.0.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Image
el: Εικόνα

en: Media
el: Μέσα

en: Browser
el: Περιηγητής
