Hero Section for Layout Builder (1.0.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Image
et: Pilt

en: Media
et: Meedia

en: Browser
et: Brauser

en: Select media
et: Vali meedia
