Hero Section for Layout Builder (1.0.3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Image
hr: Slika

en: Media
hr: Mediji

en: Browser
hr: Preglednik
