Hero Section for Layout Builder (1.0.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Image
oc: Imatge

en: Media
oc: Mèdia

en: Browser
oc: Navigador
