Hero Section for Layout Builder (1.0.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Image
fa: تصویر

en: Media
fa: رسانه

en: Browser
fa: مرورگر

en: Video
fa: ویدیو
