Hero Section for Layout Builder (1.0.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Image
ta: படம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Browser
ta: உலவி
