Hero Section for Layout Builder (1.0.3) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Image
uk: Зображення

en: Media
uk: Медіа

en: Browser
uk: Браузер

en: Video
uk: Відео

en: Select media
uk: Вибрати медіа
