Hero Section for Layout Builder (1.0.4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Image
he: תמונה

en: Media
he: מדיה

en: Browser
he: דפדפן

en: Video
he: וידאו

en: Select media
he: בחירת מדיה
