Hero Section for Layout Builder (1.0.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Image
mn: Зураг

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Browser
mn: Хөтөч
