Hero Section for Layout Builder (1.0.4) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Image
nl: Afbeelding

en: Select media
nl: Media selecteren

en: Local Video
nl: Lokale video
