Hero Section for Layout Builder (1.1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Heading
es: Encabezado

en: Media
es: Multimedia

en: Browser
es: Navegador

en: Video
es: Vídeo

en: Select media
es: Seleccionar medios
