Hero Section for Layout Builder (1.1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Heading
sk: Nadpis

en: Media
sk: Médiá

en: Browser
sk: Prehliadač
