Banner for Layout Builder (1.2.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Heading
fi: Ylätunniste

en: Browser
fi: Selain

en: Select media
fi: Valitse tiedosto
