Banner for Layout Builder (1.2.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Heading
vi: Tiêu đề

en: Media
vi: Phương tiện

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Select media
vi: Chọn phương tiện
