Banner for Layout Builder (1.3.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Heading
he: כותרת

en: Media
he: מדיה

en: Banner
he: באנר

en: Browser
he: דפדפן

en: Video
he: וידאו

en: Select media
he: בחירת מדיה
