Banner for Layout Builder (1.3.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Heading
id: Judul

en: Browser
id: Peramban

en: Select media
id: Memilih media
