Banner for Layout Builder (1.3.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Heading
lt: Antraštė

en: Browser
lt: Naršyklė
