Banner for Layout Builder (1.3.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Image
nl: Afbeelding

en: Heading
nl: Koptekst

en: Select media
nl: Media selecteren

en: Local Video
nl: Lokale video

en: Heading Level
nl: Kopniveau
