Banner for Layout Builder (1.3.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Media
ps: رسنۍ

en: Browser
ps: لټونى (browser)
