Banner for Layout Builder (1.3.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ
