Banner for Layout Builder (1.3.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Heading
ru: Заголовок

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Banner
ru: Баннер

en: Browser
ru: Браузер

en: Video
ru: Видео

en: Select media
ru: Выбор медиа

en: Heading Level
ru: Уровень заголовка
