Banner for Layout Builder (1.3.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Media
cs: Média

en: Browser
cs: Prohlížeč
