Banner for Layout Builder (1.3.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Select media
is: Veldu margmiðlunarefni
