Banner for Layout Builder (1.3.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Heading
oc: Entèsta

en: Media
oc: Mèdia

en: Banner
oc: Bandièra

en: Browser
oc: Navigador
