Banner for Layout Builder (1.3.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Media
gl: Medios

en: Browser
gl: Navegador
