Banner for Layout Builder (1.3.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Media
ka: მედია

en: Browser
ka: ბრაუზერი
