Banner for Layout Builder (1.5.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Banner
pl: Baner

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Video
pl: Wideo

en: Select media
pl: Wybierz media
