Banner for Layout Builder (1.5.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Image
pt: Imagem

en: Heading
pt: Cabeçalho

en: Media
pt: Mídia

en: Browser
pt: Navegador

en: Select media
pt: Selecionar mídia

en: Heading Level
pt: Nível do Cabeçalho
