Banner for Layout Builder (1.5.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Heading
uk: Заголовок

en: Media
uk: Медіа

en: Banner
uk: Банер

en: Browser
uk: Браузер

en: Video
uk: Відео

en: Select media
uk: Вибрати медіа

en: Heading Level
uk: Рівень заголовка
