Banner for Layout Builder (1.5.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Image
az: Şəkil

en: Heading
az: Başlıq

en: Browser
az: Brauzer

en: Select media
az: Media seçin
