Banner for Layout Builder (1.5.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Heading
be: Загаловак

en: Media
be: Мультымедыя

en: Banner
be: Банэр

en: Browser
be: Браўзер
