Banner for Layout Builder (1.5.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Image
et: Pilt

en: Heading
et: Pealkiri

en: Media
et: Meedia

en: Banner
et: Bänner

en: Browser
et: Brauser

en: Select media
et: Vali meedia
